Náš penzión sa nachádza v srdci mesta Dunajská Streda, v jednej z najkrajších budov v meste.

Súčasťou budovy je reštaurácia New York Coffee & Restaurant, ktorá najkrajšou zimnou záhradou a letnou terasou v okolí priťahuje hostí na chutné jedlo a víno.

V okolí penziónu je dobre vybudovaná infraštruktúra, v blízkosti je vlaková a autobusová stanica. Penzión má dobré umiestnenie, nachádza sa do 500 metrov centrum mesta  s očarujúcimi, pekne upravenými a udržiavanými ulicami. Jeho poloha je výhodná aj z hľadiska toho, že sa neďaleko nachádza aj hlavná pošta a viacero bánk.

Je tu aj viacero nákupných centier, z nich najväčšie je MAX, ktoré je vzdialené cca 1500 metrov a je ľahko dostupné autom aj pešo. V opačnom smere je termálne kúpalisko, tiež vzdialené cca 1500 metrov od penziónu.

Jednou z najvýznamnejších atrakcií je Slovakiaring a ZOO Malkia Park, nachádzajúce sa približne 10 km. Penzión disponuje vlastným parkoviskom a recepciou. V reštaurácii sa nachádza aj konferenčná miestnosť s kapacitou 45 osôb, ktorú je možné využívať na rôzne podujatia al. rodinné oslavy. Ďalšie samostatné časti budovy sú zimná záhrada s kapacitou 70 osôb, letná terasa tiež 70 osôb a interiér reštaurácie s kapacitou 50 osôb.

Kam v okolí

MESTA DUNAJSKÁ STREDA

Thermalpark

1,6 km

Thermalpark Dunajská Streda je jedným z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. Poskytuje kvalitné služby a dokonalý relax pre návštevníkov všetkých vekových skupín v prekrásnom prostredí v srdci Žitného ostrova.

SLOVAKIA RING

10,5 km

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny automobilový komplex, ktorého súčasťou je prvá národná automobilová trať schválená Medzinárodnou automobilovou federáciou (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci zažiť rýchlu jazdu po okruhu vďaka verejným jazdám.

Hi-Ten Tennis & Activity Center

0,5 km

Hi-Ten Tennis and Activity Centre sa snaží poskytovať svojim klientom čo najlepší športový zážitok v Dunajskej Strede.

MOL Arena

1,5 km

Aréna MOL je domovom miestneho klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda.

X-bionic® sphere

25,7 km

x-bionic® sphere je multifunkčné stredisko pre šport a relax. Na jednom mieste sa tu stretávajú vášeň pre zdravý životný štýl, prvotriedne olympijské vybavenie a široká škála relaxačných zariadení pre rodiny, priateľov a kolegov.

Ice-skating rink

1,9 km

Keď teplota klesne, znamená to, že je čas na korčuľovanie. Zimný štadión Dunajská Streda otvára svoje brány každý rok koncom novembra.

Malkia Park

10,5 km

Poslaním Malkia Park je poskytovať útočisko primárne mačkovitým šelmám, ktoré sa stali z nejakých dôvodov nepotrebnými pre pôvodného majiteľa, alebo sa už o ne nemohli ďalej starať. Zvieratá pochádzajú z cirkusov, od súkromných osôb a zoologických záhrad či zookútikov. Okrem toho je ich cieľom aj šírenie osvety o ohrozených druhoch a ochrane prírody, ako aj motivácia ľudí k rešpektu a láske k zvieratám.

GOLF CLUB WELTEN

18,6 km

Golfové ihrisko WELTEN sa nachádza 18 km západne od Dunajskej Stredy. 18 jamkové majstrovské ihrisko (par 72, celková dĺžka 6170 m) je bohaté na pieskové bunkre, čo ho robí zaujímavým pre všetky kategórie hráčov.